1700-700-088

חייגו אלינו 24/6

מספר סניפים

המכללה למיסים ולחשבונאות מציעה לכם ללמוד באחד מארבעת הסניפים של המכללה.

מאז 1996

המכללה למיסים ולחשבונאות היא מהוותיקות בישראל. מאז 1996 ועד היום מובילים את תחום חשבי שכר.

קורס חשבי שכר בדרום

חשבי שכר הינם אנשי מקצוע הנחשבים למבוקשים מאוד בשוק העבודה של ימינו. חברות, ארגונים ועסקים אשר משלמים משכורת לעובדים שלהם חייבים להעסיק חשב שכר בעסק שלהם על פי החוק במדינת ישראל, מכאן אנו יכולים להבין מדוע חשבי שכר נחשבים למבוקשים כל כך כיום. 

ניתן לומר כי קורסים בתחום חשבות השכר יכולים להבטיח לכם השתלבות בשוק העבודה ואף קידום מקצועי בתחום החשבונאות. 

תחום חשבות השכר הינו תחום מורכב מאוד ורגיש במיוחד, חשבי שכר הם אנשי המקצוע שתפקידם לחשב את משכורות העובדים בבית העסק בו הם מועסקים, לכן מדובר בתחום רגיש מאוד בו טעויות קטנות יכולות להיות בעלות השפעה גדולה על בית העסק. 

מאחר וחשבי שכר נושאים באחריות כה גדולה, הקורס אותו הם עוברים והידע אותו הם רוכשים במהלך הקורס צריך להיות נרחב מאוד ומספק עד כמה שניתן. 

נכון לשנת 2023 אין אפשרות להעניק שירותי חשבות שכר לחברות ועסקים ללא תעודת חשב שכר רשמית, תעודת חשב שכר רשמית ניתנת אך ורק לאנשים שעברו בהצלחה את המבחנים הרלוונטיים. 

מהו תפקידם של חשבי שכר?

כפי שכבר סיפרנו לכם, חשבי שכר הינם אנשי מקצוע מבוקשים במיוחד על ידי בתי עסק, חברות וארגונים. במסגרת תפקידם חשבי שכר הם אלו האחראים על הכנת משכורת לעובדים בעסק, הפקה של תלושי שכר ועוד. כדי שהעובדים בעסק יקבלו את השכר שמגיע להם על פי החוק בישראל, חשב השכר אשר מחשב את משכורות העובדים באותו עסק חייב להיות בקיא מאוד בנושאים שונים ביניהם: דיני עבודה, רפורמות וחוקים של מס הכנסה, דיני ביטוח לאומי, דוחות מס, זכויות סוציאליות של עובדים ומס בריאות. 

תוכניות הלימוד של קורסים בחשבות שכר כוללות בתוכן שיעורים נרחבים בהם המשתתפים בקורס לומדים על נושאים חיוניים לצורך עיסוק בתחום, כמו כן במהלך קורס חשבי שכר המשתתפים מתנסים באופן מעשי בתוכנות חישוב שכר מוכרות בהן הם יעשו שימוש כאשר הם יתחילו לעבוד בתחום. 

Call Now Button